Cześć, w najbliższym czasie będę potrzebował wynająć busa dostawczego i podczas szukania ofert trafiłem na https://gotorent.com.pl/ Na stronie wszystko wygląda całkiem profesjonalnie, ale zanim zdecyduję się na rezerwację, chciałbym poznać opinie osób, które korzystały z ich usług. Jak wygląda kontakt, odbiór auta i ogólna organizacja wynajmu?
Wszystko zależy do czego potrzebujesz tego busa. Jeśli to jednorazowy przewóz kilku rzeczy to wynajem ma sens ale przy większej ilości towaru albo dłuższej trasie czasami taniej i wygodniej wychodzi zlecić transport
Wszystko zależy do czego potrzebujesz tego busa. Jeśli to jednorazowy przewóz kilku rzeczy to wynajem ma sens ale przy większej ilości towaru albo dłuższej trasie czasami taniej i wygodniej wychodzi zlecić transport
Sam kiedyś byłem przekonany, że wynajem busa będzie najlepszą opcją, a po podliczeniu paliwa, czasu i organizacji wyszło zupełnie inaczej. Przy okazji szukania różnych rozwiązań trafiłem na taki materiał o transporcie w Bydgoszczy Jest tam całkiem sensownie opisane, jakie są możliwości przy większych transportach.