Wynajem busów dostawczych – szukam opinii
    Stylova pisze:

    Wszystko zależy do czego potrzebujesz tego busa. Jeśli to jednorazowy przewóz kilku rzeczy to wynajem ma sens ale przy większej ilości towaru albo dłuższej trasie czasami taniej i wygodniej wychodzi zlecić transport

Sam kiedyś byłem przekonany, że wynajem busa będzie najlepszą opcją, a po podliczeniu paliwa, czasu i organizacji wyszło zupełnie inaczej. Przy okazji szukania różnych rozwiązań trafiłem na taki materiał o transporcie w Bydgoszczy Jest tam całkiem sensownie opisane, jakie są możliwości przy większych transportach.



  PRZEJDŹ NA FORUM