Zarobki z dochodowego biznesu, E-biznes darmowe forum, programy partnerskie, sukces i motywacja oraz darmowe porady i pomysły na biznes




NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA   Login: Hasło: RSS Facebook

HOME » BEZ DZIAŁU » POMPA MH

Przejdź do dołu strony Strona: 1 / 1     strony: [1]

pompa mh

Facebook
  
Reklama
   
AK4li 08.06.2024 20:26:07
poziom 1

Grupa: Użytkownik

Posty: 28 #8186922
Od: 2024-2-26
Hej wszystkim! Ostatnio moja pompa MH odmówiła współpracy w środku lata! Myślałem, że to drobiazg, ale fachowiec odkrył poważniejszą awarię. Na szczęście szybko ją naprawił i uratował mój ogród przed suszą! Pamiętajcie - nie lekceważcie awarii! Lepiej od razu wezwać fachowca, żeby nie narobić większych szkód.
   
kasiunia 23.03.2026 14:44:13
poziom 5

Grupa: Użytkownik

Posty: 449 #8360999
Od: 2021-4-27
Uważam ,że w każdym domu jednorodzinnym potrzebna jest dobra ogrodowa pompa do wody .Jeśli korzystacie ze studni głębinowej, wybierz pompę głębinową, która poradzi sobie z dużymi głębokościami. W przypadku płytkich zbiorników, takich jak studnie kopane czy zbiorniki na deszczówkę, dobrym rozwiązaniem będą pompy powierzchniowe lub zanurzeniowo-ciśnieniowe. Sami zdecydujcie jaka pompa będzie wam potrzebna.

Przejdź do góry strony Strona: 1 / 1     strony: [1]


HOME » BEZ DZIAŁU » POMPA MH

Aby pisać na forum musisz się zalogować !!!

Załóż własne forum dyskusyjne na iq24.pl

Darmowe forum e-biznes (CNNB) - Grupa AG ESSEKER | Muzyka Blog

| No To Frugo | Tworzenie stron WWW