Zarobki z dochodowego biznesu, E-biznes darmowe forum, programy partnerskie, sukces i motywacja oraz darmowe porady i pomysły na biznes




NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA   Login: Hasło: RSS Facebook

HOME » OBSŁUGA KLIENTA » POMOC KLIENTOWI W INWESTOWANIU

Przejdź do dołu strony Strona: 1 / 1     strony: [1]

Pomoc klientowi w inwestowaniu

Facebook
  
Reklama
   
she 29.07.2020 11:18:39
poziom 4

Grupa: Użytkownik

Posty: 214 #5512604
Od: 2019-3-22


Ilość edycji wpisu: 1
Cześć, już mówię, o co chodzi. Mój klient jest dość zamożny i poprosił mnie o wskazanie inwestycji, w jakich kierunku powinien pójść. Ja się troszkę na tym nie znam, dlatego proszę Was o pomoc. W co można zainwestować pieniądze dziś? Powiedzmy jakieś 20 000 na start? Co da jakiś zwrot?

wpis edytowany 29.07.2020 11:20:57
   
MirekPap 31.10.2022 19:34:00
Grupa: Użytkownik

Posty: 12 #8019959
Od: 2022-6-28
Moim zdaniem nadal najlepiej inwestować w nieruchomości. Ceny mieszkań dążą do cen europejskich, więc te wzrosty z ostatnich lat jeszcze się nie skończyły. Zresztą patrzcie co robią deweloperzy. Budują ? Budują - na potęgę. Przed inwestycją oczywiście zawsze należy się dobrze przygotować, zbadać dokumenty, badania archeologiczne, księgi wieczyste, skonsultować z doradcą podatkowym i prawnikami. Jeśli nie ma się doświadczenia w inwestowaniu to konsultacja z profesjonalistą jest konieczna.
   
sikoraN 20.11.2025 15:08:29
poziom 3

Grupa: Użytkownik

Posty: 135 #8332300
Od: 2021-3-4
Zgadzam się. Nieruchomości to obecnie jeden z najlepszych sposobów na ochronę i pomnażanie kapitału, zwłaszcza dla zamożnego klienta. Sam jako inwestor długo analizowałem rynek i postawiłem na apartament w topowej lokalizacji turystycznej. Kluczowe jest to, że taka inwestycja generuje pasywny dochód z najmu, a jednocześnie jej wartość rośnie w czasie. Ważne, by wybrać partnera z doświadczeniem, który profesjonalnie zarządza najmem – ja na przykład analizowałem ofertę Sun & Snow, która ma świetne projekty premium jak The One w Ustroniu Morskim czy obiekty w górach. To inwestycja, która w dłuższej perspektywie potrafi się zwrócić i zapewniać stabilny zysk.

Przejdź do góry strony Strona: 1 / 1     strony: [1]


HOME » OBSŁUGA KLIENTA » POMOC KLIENTOWI W INWESTOWANIU

Aby pisać na forum musisz się zalogować !!!

Załóż własne forum dyskusyjne na iq24.pl

Darmowe forum e-biznes (CNNB) - Grupa AG ESSEKER | Muzyka Blog

| No To Frugo | Tworzenie stron WWW