| | |
| Reklama |
|
| |
|
|
IdeaBank
|
15.09.2011 13:08:13
|
Grupa: Użytkownik
Posty: 3
#767168
Od: 2011-9-15
|
Myśleliście ostatnio o posiadaniu własnej firmy? Macie dobry pomysł, ale brakuje Wam kapitału na jego realizację? Chętnie rozpoczęlibyście własną działalność gospodarczą, ale brakuje Wam doświadczenia? Idea Bank wyszedł z propozycją, która rozwiąże wszystkie Wasze problemy! Inkubator przedsiębiorczości Idea Banku nie jest zwykłym inkubatorem. Po raz pierwszy w Polsce bank zgłasza chęć sfinansowania zupełnie nowego biznesowego projektu.
W ramach Inkubatora Przedsiębiorczości Idea Bank wybierze 30 najlepszych planów biznesowych i założy spółkę z młodymi przedsiębiorcami. Wszystkie wybrane osoby będą musiały wnieść 70% kwoty kapitału założycielskiego, co będzie równe 70% udziałów w spółce. Maksymalna kwota dofinansowania wynosi 150 tys. zł. Spłata kredytu udzielonego na preferencyjnych warunkach będzie rozłożona na 5 lat. Idea Bank zobowiązuje się do pokrycia wszystkich kosztów przygotowania odpowiedniej dokumentacji i założenia spółki.
Spółkę z Idea Bankiem może założyć każdy. Nie ma ograniczeń wiekowych, preferowanej branży czy wymaganego doświadczenia w prowadzeniu własnej firmy. Wystarczy świetny pomysł, resztą zajmuje się Idea Bank. Laureaci Inkubatora Przedsiębiorczości mają także szanse zostać jednym ze słuchaczy Akademii Biznesu – miesięcznego szkolenia, prowadzonego przez dr Leszka Czarneckiego oraz najlepszych menedżerów z całej grupy Getin Holding. Wszyscy uczestnicy takiego kursu stają przed szansą na zdobycie niezbędnej wiedzy o sprzedaży, marketingu, makroekonomii, księgowości, finansach oraz zarządzaniu zasobami ludzkimi.
Aby zgłosić chęć udziału w Inkubatorze Przedsiębiorczości Idea Banku wystarczy wypełnić formularz znajdujący się pod adresem:
http://ideabank.pl/inkubator_przedsiebiorczosci
Zgłoszenia można wysyłać najpóźniej do 6 listopada! Nie czekaj, wyślij swój formularz już teraz! |
| |
|
|
xplus
|
16.09.2011 07:42:39
|

Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: Polska
Posty: 470
#767684
Od: 2011-4-3
|
Z młodymi a co z tymi co to za starzy na sex, za młodzi na sen? _________________ o zarabianiu i nie tylko http://x-plus.pl |
| |
|
|
IdeaBank
|
20.09.2011 11:10:05
|
Grupa: Użytkownik
Posty: 3
#770334
Od: 2011-9-15
|
Inkubator nie posiada ograniczeń wiekowych |
| |
|
|
xplus
|
21.09.2011 07:00:59
|

Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: Polska
Posty: 470
#770974
Od: 2011-4-3
|
No to jest jakas szansa _________________ o zarabianiu i nie tylko http://x-plus.pl |
| |
|
|
MarkOla
|
26.10.2012 11:58:16
|
Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: Lublin
Posty: 12
#1038094
Od: 2012-8-22
|
A może dobrym rozwiązaniem dla Was będzie Inkubator Technologiczny? Wejdź i sprawdź:
TYLKO ZAREJESTROWANI I ZALOGOWANI UŻYTKOWNICY WIDZĄ LINKI. DARMOWA REJESTRACJA
_________________ Najlepsze sale szkoleniowe w Lublinie |
| |
|
|
Tomek89
|
09.11.2012 19:43:02
|
Grupa: Użytkownik
Posty: 13
#1047246
Od: 2012-11-9
|
Akademickie Inkubatory przedsiębiorczości bardzo mi się kiedyś podobały byłem bardzo zachlysnięty informacją, o tym ze wchodzą do naszych uczelni. Uznałem to za bardzo fajną okazję do zalozenia wlasnej firmy. Jednak kiedy zdezylem sie z szara biurokratyczna rzeczywistoscia stwierdzilem ze to chyba nie tedy droga. mam na dzieje, ze teraz po kilku latach projekt dziala skuteczniej i na podstawie prob i bledow wypracowano nowe rozwiazania. Mieliscie z tym stycznosć glebszą? Jakie wrazenia? |
| |
|
|
Gacka12
|
03.10.2017 11:23:27
|
Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: Zabrze
Posty: 3
#2472198
Od: 2017-10-3
|
Ja również zetknęłam się z licznymi negatywnymi opiniami na temat inkubatorów. Przyznam, że bałabym się korzystać z ich oferty. _________________ puchary szklane |
| | |
| Reklama |
|