Zarobki z dochodowego biznesu, E-biznes darmowe forum, programy partnerskie, sukces i motywacja oraz darmowe porady i pomysły na biznes
NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA | Login: Hasło: rss dla

HOME » SUKCES, CZYLI... » OSIĄGANIE SUKCESU...

Przejdz do dołu stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

Osiąganie Sukcesu...

Jak osiągnąć sukces? Jak zrealizować Swoje cele?
  
superadmin
13.12.2008 11:40:05
poziom 6Grupa: Administrator 

Lokalizacja: Darmowe forum - e-biznes

Posty: 1038 #192518
Od: 2008-10-27


Ilość edycji wpisu: 3
Państwa o bardzo uważne przeczytanie pewnej bardzo ciekawej opowieści „Die Parabel von der Pipeline“.
Będzie ona Twobie z pewnością bardzo pomocna w ociągnięciu swoich życiowych celów.


Po uważnym przeczytaniu tej opowieści będą mogli Państwo lepiej zrozumieć tą niepowtarzalną szansę jaka się właśnie Państwu nadarzyła.

Die Wasserleitung (Rurociąg wodny)

Przed ponad stu latami zapadła się studnia wody jednej włoskiej wsi, leżącej u wzgórza Abruzzen.
Pablo i Bruno dwóch mocnych młodzieńców otrzymało od starostwa wsi bardzo dobrze płatną pracę, której zadaniem był noszenie wody ze źródła na wzgórzu do wsi. Po paru dniach Pablo zauważył że wykonywanie stale tej samej, i co więcej nie łatwej czynności jest ponad jego siły i możliwości fizyczne. Bruno widział to inaczej i był zadowolony z tak dobrze płatnej pracy. Wielu zazdrościło im tej pracy.

Pewnego wieczoru Pablo wyszedł z propozycją do Bruna „ Ty, Bruno, zbudujmy rurociąg w którym popłynie woda bezpośrednio z źródła do wsi” „brednie, odpowiedział Bruno, kiedy mamy ten rurociąg budować? Może wieczorem po pracy? Pablo schylił się i chciał Brunowi objaśnić swój Plan. Bruno jednak uznał ten pomysł za głupotę. Pablo odchodząc powiedział „W takim razie będę budował sam“

Pablo za zarobione pieniądze wyposażył się w odpowiednie narzędzia i następnego dnia rozpoczął budowę. Była to bardzo żmudna i ciężka praca. Bruno natomiast swój czas po pracy spędzał w wiejskiej knajpie i nie odmawiał sobie niczego. Wyśmiewał Pabla mówiąc: „Tak zwariowanym jak Pablo nie można przecież być. Przez cały dzień nosić wodę w wiadrze a wieczorem jeszcze budować rurociąg.”


::Reklama::
Zarabiaj tysiące złotych dzięki Programom Partnerskim!!!

Upłynął rok Obydwom dawała się ta praca coraz bardziej w znaki. Bruno zmęczony znajdował swój wypoczynek po pracy nadal w wiejskiej knajpie. Także u Pablo było widać ogromne zmęczenie, ale jego wizja dawała mu wystarczająco dużo siły, a poza tym efekty jego pracy były coraz bardziej widoczne. Ponad połowę rurociągu zostało już zbudowane. Po paru miesiącach budowa rurociągu zbliżała się do końca. W końcu został rurociąg wodny podłączony do wsi. Radość była ogromna. Mieszkańcy wsi zebrali się tańcząc i śmiejąc się z radości.

Pablo stał się bohaterem. „Człowiek jasnowidz z ogromną wolą i wytrwałością” „On powinien naszym Burmistrzem zostać” Wszyscy byli pełni życia. Tylko Bruno był skwaszony mówiąc „ Teraz zarabia Pablo nic nie robiąc” Jedna z mieszkanek wsi powiedziała do Bruna „ Ty miałeś te same szanse tylko byłeś za leniwy”


Minęło kilka dni. Pablo nie umiał dłużej patrzeć, jak Bruna wykpiwano. Pablo powiedział do Bruna „My byliśmy dobrymi przyjaciółmi. Ja nie chcę i nie umiem resztę mojego życia spędzić na liczeniu srebrniaków siedząc przy rurociągu. Ja mam pewną nowa wizję” Bruno był niepewny po usłyszeniu propozycji Pabla. „Chodz idziemy i będziemy nauczać mieszkańców innych wsi jak buduje się rurociągi wodne. Jak mogą zaopatrzyć swoje rodziny w wodę i swoją zdobytą wiedzę przekazywać innym. Ja zdobyłem doświadczenie, mam plany budowy i mogę moją wiedzę przekazać innym. Proszę Cię Bruno towarzysz mi.”

Po chwili wahania zdecydował się Bruno towarzyszyć Pablo. Wyruszyli razem w drogę. Powstawały rurociągi jeden po drugim. Za każdym razem otrzymywali Pablo i Bruno mały Obolus z każdego litra wody płynącego w rurociągu. Nawet jak już nie pracują otrzymują systematycznie wynagrodzenie. Pasywny dochód!

Wyciąg z książki „Die Parabel von der Pipeline“ Autor Burke Hedges

Zawsze, kiedy Twoje dochody uzależnione są od Twojej wydajności, jesteś „Bruno tragarz wody”. Jako pracobiorca (pracownik) praktycznie zmieniasz swój czas i siłę na pieniądze.

Kiedyś możesz się znaleźć w pułapce. Albo, nie będziesz mógł (więcej) pracować, albo Twój pracodawca nie będzie chciał (więcej) ażebyś dla niego pracował. Jak Pablo z swoim rurociągiem był gotowy, w tym samym czasie skończyła się też praca dla Bruno-tragarza wody. Paca się skończyła to i dochody się skończyły!

Ale możesz sobie zbudować dobrobyt, który niezależnie od naszego wkładu pracy pozwoli nam zabezpieczyć się finansowo.

Odpowiedz brzmi „zmiana kierunku myślenia”. Albo odłożysz część Twoich dochodów z wykonywanej pracy na później, albo jeżeli nie możesz nic odłożyć ponieważ za mało zarabiasz, zainwestuj jakąś cześć swojego czasu w swoją przyszłość.

Jakie masz perspektywy? Jakiemu projektowi towarzyszysz? Jesteś jeszcze „tragarzem wody” albo budujesz już własną Pipeline?

::Reklama::
Zarabiaj tysiące złotych dzięki Programom Partnerskim!!!

Znasz już ludzi w swoim środowisku, którzy nie chcą być dłużej jako „Bruno-tragarz wody”? Ludzi, którzy chcą zrealizować w swoim życiu większe cele, ale obecna sytuacja im na to nie pozwala?

Poinformuj ich jak buduje się taką Pipeline. My dopiero zaczęliśmy z budową naszej Pipeline w europie. Pierwsze sukcesy odnoszą już Niemcy, Szwajcarzy i Austiacy. Pierwsze Pipeline zaczęto już z dużym powodzeniem budować w europie zachodniej.

Każdy ma inne cele i decyduje sam jak duży ma być swój Pipeline i przez ile krajów ma przebiegać.

Ja wiem, pieniądz to nie wszystko, ale bez pieniędzy bardzo dużo rzeczy staje się coraz trudniejsze!

A kto jest gotowy rozbudować Pipeline na całym świecie, może nie sam ale z pomoca partnerów z Waszego Teamu którzy znają te kraje i mówią w tych językach, to dochody powyżej 30000 Euro miesięcznie będą więcej jak realne.

Pomijając już sprawę dochodów, proszę także nie zapominać o tym że przy budowie swojej Popeline będą poznawać Państwo wiele technik jak możecie prowadzić szczęśliwe, wypełnione i pełne miłości życie.

Pamietaj o tym, że budowa naszej wspólnej Pipeline dopiero się zaczęła. Bądzcie z nami jak będzie już cała Europa albo i cały świat przyłączony, a będziecie zarabiać na tej ”wodzie” i radować się razem z tymi krórzy budowali ten „rurociąg dostatniego zycia”

Budowę Twojej Pipeline powinieneś rozpocząć już teraz!!!

Poleć Tę stronę wszystkim tym, których może zainteresować Ten tekst, a oni sami zdecydują czy będą chcieli się przyłączyć do budowy naszego wspólnego rurociągu.

Przyszłość leży w Twoich rękach!!!


Poleć ten tekst wszystkim znajomym już teraz!!!


::Reklama::
Zarabiaj tysiące złotych dzięki Programom Partnerskim!!!

_________________
Blog o WordPress i Marketingu :: Trochę humoru | Fajne wpisy na blogach | Mój MIX
  
Electra18.09.2019 15:16:17
poziom 5

oczka
  
gabinowa
11.08.2012 00:58:26
poziom 2

Grupa: Użytkownik

Posty: 96 #989020
Od: 2012-7-1

startuje nowy projekt pod nazwą GSM System.. Zapisy otwarte !!!
Mozna zarabiać już w fazie prelaunchu
Od dzisiaj możliwa rejestracja . Są tam trzy pakiety: Bronz. Silver. Gold, Platinum.
Najtańszy kosztuje 10$.
System MATRIX 4x7 wrzuca i wypełnia strukturę automatycznie więc jeśli nie potrafimy budować własnej struktury, ona sama się wybuduje.
najpierw proszę się rejestrować za 10$ kiedy zacznie się wypełniać do końca poziom 2 to wtedy należy wykonać upgrade na pakiet silver, gdzie odblokowuje się poziom 3, kiedy ten poziom zaczyna się wypełniać i zbliża się do końca, należy wykonać upgrade za 40$ pakietu gold gdzie odblokowują się dwa kolejne poziomy. W ten sposób koszt pakietu nie będzie dla nikogo obciążeniem finansowym
Proszę też pamiętać aby robić upgrade przed swoimi zasponsorowanymi ludźmi ponieważ jeśli sponsor zrobi upgrade po zasponsorowanej przez siebie osobie, traci prowizje
http://gsmsystem.co.uk/?ref=gabibiznes
skyp gabi2019

Przejdz do góry stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

  << Pierwsza      < Poprzednia      Następna >     Ostatnia >>  

HOME » SUKCES, CZYLI... » OSIĄGANIE SUKCESU...

Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!

randki | własny sklep internetowy | promocje | CyberCiekawostki | darmowe forum | sklepy
opinie, testy, oceny | katalog stron | toplsta

Darmowe forum e-biznes (CNNB) - Grupa AG ESSEKER


No To Frugo