Zarobki z dochodowego biznesu, E-biznes darmowe forum, programy partnerskie, sukces i motywacja oraz darmowe porady i pomysły na biznes
NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA | Login: Hasło: rss dla

HOME » O E-BIZNESIE » TY TEŻ MOŻESZ ZOSTAĆ MILIONEREM-TRUSKAWKOWYM...

Przejdz do dołu stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

Ty też możesz zostać milionerem-truskawkowym...

Prawdziwa historia "truskawkowego" milionera...
  
administrator
19.09.2008 12:57:27
poziom 3

Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Inowrocław

Posty: 108 #156372
Od: 2008-9-4UŻYTKOWNIK ZABLOKOWANY


Ilość edycji wpisu: 4
Truskawkoey Milioner

Dziś premiera ebooka, na którym warto na dłużej zawiesić oko. W Złotych Myślach pojawiła się publikacja pt. Truskawkowy Milioner, autorstwa Roberta Maichera.

Gdybym miał porównać tę publikację do którejś z już obecnych na rynku – odpowiedziałbym bez wahania – „Efekt Motyla” Kamila Cebulskiego. “Truskawkowy Milioner” w przejrzysty sposób ukazuje historię ambitnego, młodego człowieka, który już w wieku 26 lat osiągnął wielki sukces finansowy.

Myślę, że “Truskawkowy Milioner” podobnie jak “Efekt Motyla” bardzo szybko stanie się bestsellerem, gdyż w pełni na to zasługuje. Obowiązkowa lektura dla osób zainteresowanych tematyką motywacji, sukcesu i niezależności finansowej.

Książka udowadnia, że popełnianie błędów to nic złego. Mało tego – popełnianie błędów – to niezastąpiony element, który buduje nasze doświadczenie. Popełnianie błędów sprawia, że uczymy się znacznie szybciej, niż gdybyśmy ich nie popełniali. Ważne, aby po każdym upadku się podnieść, a zdobyte w ten sposób doświadczenie, przełożyć na podwalinę naszego przyszłego sukcesu.

PS. Dla zainteresowanych - dzisiaj wystartował również specjalny pakiet audio Zostań Milionerem.


Opis zaczerpnięty z tego serwisu.
Zobacz więcej...
Obrazek
Zobacz więcej...
  
Electra30.05.2020 10:47:57
poziom 5

oczka
  
alexis69
03.10.2008 16:58:40
Grupa: Użytkownik

Posty: 1 #161664
Od: 2008-9-30
właśnie ostatnio słyszałam o tej książce.
  
administrator
06.10.2008 15:31:44
poziom 3

Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Inowrocław

Posty: 108 #162655
Od: 2008-9-4UŻYTKOWNIK ZABLOKOWANY
Pytanie tylko czy dobrego, czy złego?
Słyszeć to jedno, a czytać to drugie :-)
Zapraszam TUTAJ TERAZ
  
ramzes392
24.10.2008 20:50:43
Grupa: Użytkownik

Posty: 4 #169865
Od: 2008-9-26


Ilość edycji Admina: 1
Tą książkę można nabyć też na moich aukcjach i szczerze mówiąc polecam ją tym, którzy chcą
odmienić swoje dotychczasowe życie.

Wersja drukowana książki + bonus króry sam/a możesz sobie wybrać


Wersja na płycie CD w formacie mp3 + bonus króry sam/a możesz sobie wybrać


Jeśli aukcję się zakończą kliknij w obrazek poniżej, książka napewno będzie się znajdować
w ofercie.
Obrazek
  
superadmin
01.12.2008 16:38:25
poziom 6Grupa: Administrator 

Lokalizacja: Darmowe forum - e-biznes

Posty: 1042 #186730
Od: 2008-10-27


Ilość edycji wpisu: 1
Wywiad z Truskawkowym Milionerem

Napisał: Arkadiusz Podlaski

25 lutego 2008 r. ukazała się książka pt. “Truskawkowy Milioner” autorstwa Roberta Maichera. Specjalnie dla czytelników Złotych Myśli został przeprowadzony wywiad z autorem tej publikacji.

Arkadiusz Podlaski: Witaj Robercie. Zacznijmy może od pytania, które stawiają niektórzy czytelnicy “Truskawkowego Milionera”. Chodzi o to, czy jesteś Polakiem? Faktycznie, w książce nie ma o tym wzmianki… czy możesz rozwiać wątpliwości czytelników?
Robert Maicher: Urodziłem się na Śląsku. Tu chodziłem do podstawówki, do szkoły średniej, później studia ? kierunek Marketing i Zarządzanie. Nie zastanawiałem się nad tym, że informacja jakiej jestem narodowości jest ważna dla mych czytelników, bo z punktu widzenia biznesu nie ma znaczenia. Niemniej jednak myślę, że w kolejnej książce stwierdzę to jednoznacznie.

Arkadiusz Podlaski: Dlaczego w “Truskawkowym Milionerze” pieniądze zawsze występują w dolarach? Podobnie jest z imionami osób, które występują w tej publikacji. Nie są polskie. Dlaczego?
Robert Maicher: To uważam za największy błąd, który popełniłem pisząc książkę. Dziś myślę, iż zdecydowanie należało użyć po prostu ?zł?. U podstaw tego leży plan wydania książki w wielu językach, w wielu krajach ? po prostu chciałem by w każdej wersji językowej zawsze były te same imiona i zawsze te same kwoty w dolarach.

Arkadiusz Podlaski: Skąd wziął się pomysł na napisanie “Truskawkowego Milionera”?
Robert Maicher: Namówił mnie do tego kolega, gdy mu opowiedziałem jak bardzo zwariowanych, a czasami wręcz kuriozalnych pomysłów na biznes się łapałem, by zarobić. Nie dowierzał, gdy mu mówiłem, że kiedyś zarabiałem na jedzenie sprzedając papierowe kwiatki, czy zarabiałem na wróżce on-line. Powiedział: - Napisz książkę o tym, będzie hit na skalę światową! Więc napisałem?
ach! Piszę o tym w książce: chciałem być prezesem międzynarodowego koncernu, mieć auto służbowe, komórkę bez limitów i 10.000zł na miesiąc. W domu duży nacisk kładziono na wykształcenie, bo przecież będę musiał znaleźć sobie kiedyś dobrą pracę w stabilnej, dużej firmie ? nikt nigdy nie myślał by spojrzeć na to z drugiej strony biurka i samemu założyć firmę.
Dziś rozumiem każdego, komu ciężko marzyć o milionach, jeżeli w portfelu 20zł, na karcie kredytowej debet, a za 3 dni będą rachunki do płacenia. Ja zaczynając wcale nie miałem więcej na koncie. U mnie postępowało to powoli ? najpierw kilkanaście zł z pierwszego biznesu, później kilkaset i kilka tysięcy. Zawieszałem sobie coraz wyżej poprzeczkę, aż któregoś dnia postanowiłem, że będę milionerem. Droga była kręta i wyboista, ale udało się.

Arkadiusz Podlaski: Czego oczekujesz po wydaniu książki? Jaki cel przyświecał Ci, gdy ją pisałeś?
Robert Maicher: Jaki cel mi przyświecał? Chcę by każdy kto przeczyta moją książkę, w końcu przestał narzekać i obwiniać cały świat i uwierzył, że może być kim zechce, że może robić co chce, że może zarabiać ile chce. Może spełnić wszystkie swoje marzenia i pomóc w ich realizacji innym osobom, bo będzie go na to stać. Chcę by każdy uwierzył, że wszystko co do tego potrzebuje znajduje się w nim samym. By uświadomił sobie, że jeżeli mi się udało, a zaczynałem wiele razy od zera, to i Tobie się na pewno uda!
Po bardzo przychylnych recenzjach i opiniach jakie dostaję na e-mail czy GG widzę, że książka w pełni spełnia moje oczekiwania i realizuje zamierzony cel.

Arkadiusz Podlaski: Wspomniałeś coś o następnej książce. Czy planujesz napisanie kolejnych publikacji?
Robert Maicher: Dziś piszę m.in. bajki z zakresu edukacji finansowej dla dzieci. Opublikowałem już dwie, a kolejne ukażą się już niebawem. Są za darmo i każdy może je ściągnąć na http://www.robertmaicher.pl/bajka.html. Mogę również zapewnić moich czytelników, iż na pewno ukaże się kontynuacja ?Truskawkowego Milionera?.

Arkadiusz Podlaski: Czym się aktualnie zajmujesz?
Robert Maicher: Obecnie nadal prowadzę firmę, bo to lubię. Od pewnego poziomu dochodu, człowiek staje się o wiele spokojniejszy i wtedy zauważa, że biznes to nic innego jak gra. Inwestuję również w nieruchomości oraz gram na giełdach. Dużo czytam i piszę. Mało rzeczy tak bardzo poszerza nasz horyzont jak książki. Jednak przede wszystkim cieszę się życiem.

Arkadiusz Podlaski: Jakie jest Twoje największe hobby? Co lubisz robić?
Robert Maicher: W książce piszę, iż najwięcej zarabia się na swoim hobby ? najszybciej i najwięcej można zarobić na hobby, którym jest ?robienie pieniędzy?. Może zabrzmiało to trochę jak ?masło maślane?, ale naprawdę tak jest: uwielbiam bawić się w robienie pieniędzy.
Z kolei najbardziej lubię gotować. Uwielbiam to po prostu. Specjalizuję się w zupach i owocach morza. Uważam, że kotleta każdy upiecze dobrze, ale naprawdę dobrą zupę zrobić to sztuka. Gdy odwiedza mnie rodzina lub znajomi, dobrze wiedzą, że u mnie na stole nie zastaną pierogów z kapustą. Kuchnia daje mi możliwość sprawdzenia się, twórczego myślenia i eksperymentowania ? trochę jak w biznesie.

Arkadiusz Podlaski: Gdybyś miał dać jedną, najważniejszą poradę dla osób, którzy chcą zostać milionerami. Co by to było?
Robert Maicher: Nie ma jednej, uniwersalnej recepty na bogacenie się. Z Katowic do Warszawy przez Gdańsk też zajedziesz, zgadza się? Gdy patrzę na moje starania, to naprawdę nie jeden raz tak błądziłem. Cóż, doświadczenia nie można kupić.
Każdy człowiek szuka czegoś innego, a nawet gdybyśmy dążyli do tego samego celu, to drogi prowadzące do niego są przecież różne.
Niemniej jednak nie chcąc zostać posądzony od wymigiwanie się od odpowiedzi: najważniejsze jest wiedzieć co się chce. Trzeba wiedzieć, że chce się dojechać np. do Warszawy. Później już tylko obrać odpowiednią drogę dojazdu i jeszcze zapytać o radę i pomoc kogoś, kto już tam dojechał.
Przekładając to na pieniądze: Warszawa w powyższym przykładzie jest synonimem celu, np. pierwszego miliona. Najważniejsze jest wiedzieć co się chce, że chcemy też być milionerami. Następnie trzeba zacząć obmyślać jak dojechać do naszego celu. Jeszcze tylko wysłuchać rad ludzi, którzy już tam dotarli i już można ruszać po bilet do ?Klubu Milionerów?.

Arkadiusz Podlaski: Dziękuję Ci serdecznie za wywiad i życzę, aby ?Truskawkowy Milioner? już za kilka dni stał się bestsellerem. Naprawdę już niewiele brakuje Miejmy nadzieję, że do ?Klubu Milionerów? dołączą kolejne osoby, zainspirowane Twoją książką.
Robert Maicher: Korzystając z okazji, chciałbym podziękować wszystkim za nadesłane mi pozytywne komentarze o książce. Wasze opinie, iż książka pozwala Wam wierzyć, że również Wy będziecie bogaci, są tym co chciałem osiągnąć pisząc “Truskawkowego Milionera”.

Napisz własną opinię na temat ksiąązki Truskawkowy milioner i wygraj IPHONA 3G!!!

Dowiedz się więcej o książce:
Truskawkowy Milioner-Już teraz-Za Darmo!!!

_________________
Blog o WordPress i Marketingu :: Trochę humoru | Fajne wpisy na blogach | Mój MIX
  
Electra30.05.2020 10:47:57
poziom 5

oczka

Przejdz do góry stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

  << Pierwsza      < Poprzednia      Następna >     Ostatnia >>  

HOME » O E-BIZNESIE » TY TEŻ MOŻESZ ZOSTAĆ MILIONEREM-TRUSKAWKOWYM...

Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!

randki | własny sklep internetowy | promocje | darmowe forum | sklepy | opinie, testy, oceny

Darmowe forum e-biznes (CNNB) - Grupa AG ESSEKER | Muzyka Blog


No To Frugo
Sznurkownia.info