Zarobki z dochodowego biznesu, E-biznes darmowe forum, programy partnerskie, sukces i motywacja oraz darmowe porady i pomysły na biznes
NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA | Login: Hasło: rss dla

HOME » PROGRAMY PARTNERSKIE » BULLS&BEARS TRADES - CIEKAWY PROGRAM INWESTYCYJNY. WYPALI?

Przejdz do dołu stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

Bulls&Bears Trades - ciekawy program inwestycyjny. Wypali?

  
szczechu98
08.04.2015 16:27:07
Grupa: Użytkownik

Posty: 2 #2086831
Od: 2015-4-8
Witam wszystkich!

Od razu chcę powiedzieć, że nie mam zamiaru nikogo w tym wątku naciągać ani oszukiwać. Podczas każdej inwestycji podejmujemy ryzyko, a ja staram się inwestować tam gdzie jest ono najmniejsze wesoły I przy okazji dzielić się ciekawymi programami z Wami bardzo szczęśliwy

W zalewie nierentownych, nieopłacalnych i oszukujących nas biznesów, które rzekomo mają nam zapewnić pasywny dochód trudno dostrzec "perełki" typu TrafficMonsoon, czy Paidverts. Podążając tym tropem niedawno na horyzoncie pojawił się nowy, świetnie wyglądający program zarobkowy! Czy okaże się kolejnym sieciowym hitem? To się okaże...

FAZA PRE-LAUNCH TRWA! Program rusza 13 kwietnia! Wykorzystaj to!

Bulls & Bears Trades stworzony został przez McKenzie J. Fuller'a - człowieka z 20 letnim doświadczeniem w branży MLM nie działającym do tej pory w internecie.

Założył tę firmę powołując do pracy 5-osobowy skład osób zajmujących się giełdą i obrotem akcjami, obligacjami, opcjami i indeksami giełdowymi.

To właśnie ten dział finansowy ma grać na giełdzie naszymi inwestycjami i tak je pomnażać. Każdy z nich ma ponad 14 letnie doświadczenie w branży a każdy z nich zamian za dostarczenie im kapitału inwestycyjnego gotów jest dzielić się z Tobą swoimi zyskami z inwestycji giełdowych!
Misją firmy jest zapewnienie ludziom niezwiązanym z giełdą pasywnego i długoterminowego dochodu. Firma ma działać latami legalnie i stabilnie wg ich zapewnień.
Firma jest w pełni zarejestrowana i zabezpieczona certyfikatami m.in. SSL, czy GREEN BELT! Podpisała także umowy z najpopularniejszymi procesorami płatniczymi w tym PayPal czy Bitcoin.
DOŁĄCZAM SCREEN Z MOJEGO KALKULATORA BnB, W KTÓRYM WIDAĆ IMPONUJĄCY ZWROT I DOCHÓD Z INWESTYCJI! (oczywiście będzie on rozłożony w czasie co gwarantuje nam większą stabilność programu!)

Obrazek

Jeśli zarejestrujesz się z mojego linku otrzymasz KALKULATOR ZUPEŁNIE ZA DARMO! Dzięki niemu będziesz mógł bez problemu obliczyć wysokość inwestycji wraz z okresem jej zwrotu czy wysokością zarobku. Za rejestracje ode mnie dołączam także filmy, materiały pomocnicze jak i wejście do najbardziej zaawansowanych grup w Polsce dotyczących BnB i innych SPRAWDZONYCH programów!

Reflink: https://bnbtrades.com/sign_up?szczechu98

Bulls & Bears Trades umożliwia nam inwestycje na 6 różnych sposobów tzw. "STAKE":

119$, które daje nam 1% - 1,5% zarobku dziennie przez 12 miesięcy
477$, które daje nam 1,25% - 1,75% zarobku dziennie przez 12 miesięcy
1157$, które daje nam 1,50% - 2,00% zarobku dziennie przez 15 miesięcy
2814$, które daje nam 1,75% - 2,25% zarobku dziennie przez 15 miesięcy
5024$, które daje nam 2,00% - 2,50% zarobku dziennie przez 18 miesięcy
10575$, które daje nam 2,00% - 2,50% zarobku dziennie przez 24 miesiące

Obrazek

Każdy pakiet inwestycyjny jest odrębną jednostką zarabiającą. Możemy mieć dowolną ilość pakietów o każdym nominale a ich opłacalność możecie sprawdzić w moim kalkulatorze wesoły

Wyniki póki co prezentują się imponująco a zarazem obiecująco. Jednocześnie zapewnienia i najnowsze informacje od właścicieli pozwalają na bezpieczną inwestycje przez ponad dwa lata!
MOŻNA DZIAŁAĆ BEZ POLECANIA, jednakże opcja refferali w tym programie jest oparta na systemie binarnym, który pozwala na ciekawe profity od każdego z poleconych.

Obrazek

Od każdego poleconego otrzymujesz dodatkowy % jego zarobku!
BONUS: 10%
Z każdego poleconego w 1 linii za każdy jego zakup Stawki (stake).
------------
UWAGA! Pozostałe dwa bonusy działają tylko wtedy gdy sami kupimy stawkę, czyli pakiet inwestycyjny (Stake). Dowolną, może być najniższa.
--------------
BONUS: 10% binarny
Czyli 10% prowizji ze słabszej "nogi" (prawa lub lewa) wypłacane raz na dobę z wszystkich zakupów naszych poleconych. Nie musi być uzupełniona struktura!!
Jedną nogę tworzy nam sponsor, my dbamy o polecanie również by równoważyć nogi binarne ponieważ zarabiamy z tej w której jest mniej użytkowników.
--------------
BONUS: 5 poziomowy
Czyli 5 poziomów prowizji od poleconych za ich zakupy (prezentacja na obrazku powyżej)

1 poziom 5%
2 poziom 3%
3 poziom 2%
4 poziom 2%
5 poziom 1%

UWAGA!
JEDNA "NOGA" TWOJEJ STRUKTURY TWORZONA JEST PRZEZ POLECONYCH TWOJEGO SPONSORA! DLATEGO WAŻNE JEST BY ODPOWIEDNIO GO WYBRAĆ (osobiście mam już ponad 150 poleconych)

Dodatkowo strona posiada opcje normalnej, indywidualnej inwestycji giełdowej przez nas samych
Wykorzystaj fazę PRE-LAUNCH i zarejestruj się za darmo już teraz! Jeżeli program rzeczywiście wypali (a wszystko na to wskazuje) będziesz na samej górze struktury co zapewni Ci ogromną ilość poleconych a co za tym idzie dodatkowe $$$!

Jeśli masz wątpliwości, chcesz otrzymać kalkulator lub więcej informacji śmiało piszą do mnie na PRIV, Facebook'u lub na e-mail: szczechu65@wp.pl

Polecam!

Reflink: https://bnbtrades.com/sign_up?szczechu98
Czysty link: https://bnbtrades.com
  
Electra19.10.2019 23:48:14
poziom 5

oczka

Przejdz do góry stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

  << Pierwsza      < Poprzednia      Następna >     Ostatnia >>  

HOME » PROGRAMY PARTNERSKIE » BULLS&BEARS TRADES - CIEKAWY PROGRAM INWESTYCYJNY. WYPALI?

Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!

randki | własny sklep internetowy | promocje | CyberCiekawostki | darmowe forum | sklepy
opinie, testy, oceny | katalog stron | toplsta

Darmowe forum e-biznes (CNNB) - Grupa AG ESSEKER


No To Frugo