Zarobki z dochodowego biznesu, E-biznes darmowe forum, programy partnerskie, sukces i motywacja oraz darmowe porady i pomysły na biznes
NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA | Login: Hasło: rss dla

HOME » PROGRAMY PARTNERSKIE » EMGOLDEX - ERA NOWEGO PASYWNEGO DOCHODU!

Przejdz do dołu stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

EMGOLDEX - Era Nowego Pasywnego Dochodu!

  
poverejay
08.10.2013 19:28:11
poziom 2Grupa: Użytkownik

Posty: 91 #1620036
Od: 2012-7-8


Ilość edycji wpisu: 3
EMGOLDEX - Era Nowego Pasywnego Dochodu!


Obrazek


Od dłuższego czasu szukałem firmy która zapewni mi dochód na przyzwoitym poziomie oraz da gwarancję trwałości oraz wypłacalności na stały okres. W rozmowie ze znajomym dostałem informacje o bardzo ciekawym projekcie którym jest – EMGOLDEX. Polecam go dla wszystkich szukających pewnego biznesu z gwarancją wypłacalności. Firma jest z niemieckim rodowodem i istnieje od 13 lat a online od ponad 3. Zajmuje się kupnem i sprzedażą sztabek inwestycyjnych złota z ceryfikatami jakości na złoto 24 karatowe o czystości 999,9. Jestem w grupie liderów którzy mają na uwadze pomoc dla osób które chcą wziąść udział w tym projekcie. Nikt tu sam nie zostanie sobie, jest ciagły kontakt pomiędzy osobami nowymi a aplejnerami.

Jak kiedyś powiedziała pewna znana osoba (bardzo mi się to określenie spodobało)

Szaleństwem jest robić wciąż to samo i oczekiwać różnych efektów

Kto nie planuje przyszłości, nie chce nic w swoim życiu zmienić to po prostu do niczego nie dojdzie. Dlatego też oprócz projektów w których działam (Forex, Giełda czy też programy podwyższonego ryzyka) buduje także swój biznes z EMGOLDEX. „Przełożenie” jest ogromne. Możemy zarabiać dobre pieniądze na bierzące życie a część wypłat możemy odbierać w złocie i je gromadzić . Wartość złota ciągle idzie w górę, od 2000 roku to ponad 680%. 100% pasywny dochód z inwestycji. Jeśli chcesz skorzystać z takiej propozycji po prostu dołącz do Naszej Grupy.

EMGOLDEX powstał przy Gold&Silver Phisical Metals KG – ma wieloletnie doświadczenie w obsłudze inwestorów w złoto na rynkach międzynarodowych. Nie jest Hyipem ani programem podwyższonego ryzyka. Nic nie tracisz a możesz zyskać wiele.

http://www.youtube.com/watch?v=7kAWrhGxCEs

http://www.youtube.com/watch?v=C7CT9umQM1oFirma EMGOLDEX zarejestrowana jest w Dubaiu.

EMGOLDEX TRADE DMCC
Administrative Office
Unit 2H-05-396, Floor 5,
Building 2, Jewellery & Gemplex,
DMCC, Dubai, UAE
Phone: +441233280653
e-Mail: info@emgoldex.com
Marketing Department
e-Mail: marketing@emgoldex.com
Department of deliveries and arranging storage
e-Mail: lagerung@emgoldex.com

Dlaczego Dubai?

Ponieważ Dubai – to największe centrum handlu złota na Bliskim Wschodzie oraz w regionie Indii. Miasto importuje średnio 300 ton złota rocznie i jest najszybciej rozwijającym się ośrodkiem handlu złota na świecie. Firma kupuje złoto w bardzo dużych ilościach bezpośrednio od rafinerii przy bardzo dużych upustach w stosunku do ceny rynkowej (podobno nawet rzędu 30-40%).

Dodatkowo specjaliści od marketingu EMGOLDEX wprowadzili w firmie system wynagradzania Partnerów za tzw. „zakupy grupowe”. Sprawiło to że firma zaczęła się rozwijać w niesamowitym tempie. Do tysięcy zadowolonych klientów każdego dnia dołączają nowi. W Polsce EMGOLDEX przechodzi obecnie wielkie „bum”…i dosłowną „gorączkę złota”. To bardzo dobry moment aby skorzystać z dźwigni jaką daje nowość w Naszym kraju.

Program jest dla osób aktywnych ponieważ obowiązkiem jest posiadanie przynajmniej 2 osobiście zaproszonych referali. Taka ilość odblokowuje zarabianie po cyklu. Gdy nasza dwójka ma swoją dwójkę automatycznie jesteśmy wprowadzeni w bonus liderski, który nie ma ograniczeń. A im większa Nasza grupa (ogółem wszystkich ludzi) tym większe naliczenia. Jednak jak wspomniełem powyżej mamy pomoc ze strony aplajnów czyli osób które pomogą w rozmowie, wyjaśnieniu podstawowych zagadnień oraz np. na szkoleniu przedstawią całościowo firme. Osobiście na początek wprowadzamy dość szybko jedną osobę i jak nie mamy drugiej to aby przyspieszyć rozwój bordu drugą osobę dostajemy od aplajnów i wprowadzamy ze swojego linka. Potem (jak już znajdziemy drugą osobę) to oddajemy dla osoby w dalszej strukturze.


http://www.youtube.com/watch?v=pad0-DPZrk4


Co robimy i jak zarabiamy w EMGOLDEX

Firma obecnie łączy tradycyjne metody sprzedaży złota przez internet ze sprzedażą w programie Emgoldex w postaci tzw. stołów. W programie płacimy za konkretny produkt jakim jest złoto. Tworzony jest stół-matryca (bord) 15 osobowy. Mamy możliwość wyboru „stołu małego” lub „dużego”.

„Mały stół” – wkład 150 euro

Wejście do „małego stołu” to 150 euro (650zł). Po jego przejściu uzyskujemy 1040 euro z czego 540 euro możemy przeznaczyć na wejście do dużego stołu, a resztę możemy sobie „skonsumować”.

„Duży stół” – wkład 540 euro

W tym przypadku (wejście 540 euro) możemy startować od razu do „dużego stołu” pomijając „mały” co daje Nam bonus 3500 euro po jego pierwszym przejściu i następne 3500 euro po powtórnym, bez żadnej dopłaty a można to powtarzać do woli.

Nikt nie może w tym biznesie stracić bo jak wpłacamy pieniądze to płacimy za certyfikowane sztabki złota.
Jeśli ktoś wejdzie np. na „duży stół” i nie może znaleźć osoby, a ma kiepskich aplajnów ..to może je po prostu odzyskać. Można wziąć złoto i trzymać je jako inwestycję w domu lub w banku Pro-Aurum :
http://de.wikipedia.org/wiki/Pro_Aurum i sprzedać w chwili kiedy jego wartość jest „w górnym stadium” lub jeśli nie chce złota tylko gotówkę, to może odsprzedać je firmie Emgoldex po określonej prowizji.

Program jest bardzo bezpieczny i możemy w niego wejść i wprowadzić swoich znajomych bez obawy że narazimy ich na stratę wpłaconych do programu pieniędzy.

Zapraszam do KONTAKTU. Naświetlę wszelkie dodatkowe informacje oraz wprowadzę do tego biznesu. Dodatkowo w miarę potrzeb skontaktuje Ciebie z moim aplajnem z którym można będzie poruszyć dodatkowe kwestie lub wątpliwości.[url][/url]
_________________
  
Electra19.10.2019 23:58:34
poziom 5

oczka

Przejdz do góry stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

  << Pierwsza      < Poprzednia      Następna >     Ostatnia >>  

HOME » PROGRAMY PARTNERSKIE » EMGOLDEX - ERA NOWEGO PASYWNEGO DOCHODU!

Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!

randki | własny sklep internetowy | promocje | CyberCiekawostki | darmowe forum | sklepy
opinie, testy, oceny | katalog stron | toplsta

Darmowe forum e-biznes (CNNB) - Grupa AG ESSEKER


No To Frugo