

Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: Gdynia
Posty: 355 #8383080 Od: 2023-3-17
| Dzień dobry, szukam porady w kwestii dojazdu do działki. Przez ponad 35 lat cała nasza rodzina korzystała z utwardzonego pasa gruntu sąsiada, żeby dojechać do drogi publicznej. Nigdy nie było z tym problemów, aż do teraz, gdy działkę obok przejął młody spadkobierca i zapowiedział, że postawi tam ogrodzenie. Słyszałem, że można zasiedzieć nie tylko całą działkę, ale też tzw. służebność drogową. Sporo pomocnych artykułów i wyroków w tym temacie znalazłem na https://zasiedzenie.net/. Czy ktoś z Was przechodził przez sprawę o zasiedzenie służebności drogi? Jak długo to trwało w sądzie? |