| O, to ciekawe co piszesz! U mnie w rodzinie też zawsze była muzyka na pierwszym planie. Kiedyś wspólnie z siostrą zaczęłyśmy uczyć się grać na pianinie. Pamiętam, jak tata usiadł obok i zaczął nam grać jakieś proste melodie, a my za nim próbowałyśmy. To było mega motywujące! Jeśli chcesz spróbować nauczyć się grać, to może warto zerknąć na nauka gry na pianinie bydgoszcz. Mnie to wtedy naprawdę pomogło, bo nie czułam presji, a tylko radość z grania! Jak widzę dzieciaki przy instrumentach, od razu wracają te wspomnienia. |