jakie macie doświadczenia z oknami PCV?
PCV teraz to już trochę inna liga niż kiedyś 🙂, Dużo zależy od producenta i samego montażu, bo można mieć dobre profile, a później przez źle zrobione osadzenie będą przewiewy albo wilgoć. Co do zapachu to raczej spotyka się to przy bardzo tanich oknach albo świeżo po montażu. U znajomych są okna od wiśniowski już kilka lat i nic takiego się nie dzieje, a zimą naprawdę czuć różnicę w utrzymaniu ciepła. Przy wyborze patrzyłbym głównie na pakiety szybowe, okucia i właśnie ekipę montażową 👍,


  PRZEJDŹ NA FORUM