Dobry wózek widłowy
Magazyn spory i wysokiego składowania. Na 5 palet w górę, ale na dole miejscami mniejszy układ na zbiórki drobnego towaru. To pewnie pójdziemy w niejedną maszynę by to było sprawne. Nie chodzi by kupić i by stała, bo rozładowana. Ma działać i to przez dwie zmiany. Pogadamy z Lemarpol, może cos fajnego zaproponują.


  PRZEJDŹ NA FORUM