[wykonam] Duża ilość tekstów
Witam Panią/Pana bardzo serdecznie,

na samym wstępie dziękuję za sam fakt zainteresowania moją wiadomością. Wiedząc jak wiele spraw spoczywa na Pani/Pana barkach, nie chcę zajmować zbyt wiele czasu. W myśl hasła „ czas to pieniądz” przejdę od razu do rzeczy.

Nazywam się Michał Kubiak i piszę do Pani/Pana z propozycją współpracy na płaszczyźnie tworzenia tekstów na potrzeby pozycjonowania. Szanując Pani/Pana działalność, kieruję swoją ofertę właśnie do Pani/Pana. Będąc świadomym, jak wiele czasu i pracy, zajmuje samo pozycjonowanie, a także znając jego podstawy, chciałbym zaoferować tworzenie dla Pani/Pana tekstów, pozwalających szybko i łatwo wykonywać Pani/Panu swoją pracę.

Co uzyska Pani/Pan z wykorzystania tej oferty?

Przede wszystkim pewnego wykonawcę!

1. Terminowość – zajmując się na co dzień, tylko tą działalnością, wykonuję duże ilości tekstów w krótkim terminie, zawsze dotrzymując umówionych dat.
2. Unikalność – wiem, tak jak i Pani/Pan, że skuteczne pozycjonowanie opiera się wyłącznie na niepowtarzalnych tekstach, dlatego dostarczę Pani/Panu publikacje w 100% unikalne.
3. Erudycja – jestem w stanie wykonać dla Pani/Pana teksty na każdy temat, wplatając w nie dowolne słowa kluczowe.
4. SEO/SEM – znajomość zagadnień SEO i SEM, pozwoli mi realizować Pani/Pana oczekiwania w absolutnie satysfakcjonujący sposób, tak by teksty spełniały wszystkie wymagania pozycjonerskie.
5. Ciągle ONLINE – to prawda, jestem dostępny większą część doby, dlatego kontakt ze mną jest szybki i łatwy.
6. Cena – to niewątpliwy atut, moja stawka to jedyne 1,5 zł za tysiąc znaków.

Te 6 atutów bez wątpienia zachęca do skorzystania z moich usług. Z tego miejsca, zapraszam więc do kontaktu, chętnie odpowiem na wszelkie wątpliwości, jeśli nadal takie się pojawiają.
Przepraszam również, jeśli wiadomość ta okazała się dla Pani/Pana niepożądana.

Zapraszam do współpracy, z wyrazami szacunku,
Michał Kubiak


  PRZEJDŹ NA FORUM