Płatne, profesjonalne systemy CRM
Systemy CRM na darmowym forum
Było już o darmowych systemach CRM, czas na rozwiązania tanie, użytecznie i profesjonalne no i przedewszystkim dostępne online, poniżej przedstawiam najczęściej zadawane pytania dot. Profesjonalnych aplikacji do zarządzania kontaktami pomiędzy firmą a klientem.

Dlaczego warto wybrać płatny system CRM?

Płatne systemy CRM są dobrym rozwiązaniem dla każdej firmy, która szanuje swój czas i czas swoich klientów, to takie moje skromne zdanie, ale jakże trafne. Dzięki profesjonalnemu zarządzaniu kontaktami z klientami możemy w końcu zakończyć tworzyć dokumentację w excelu, której zarządzanie jest czasochłonne, wybierając płatny system, w tym momencie oszczędzamy swój czas. Systemy do zarządzania kontaktami mają oprócz podstawowych funkcji również funkcję dodatkowe, a takie aplikacje jakich ja używam, a o których powiem na końcu są naprawę wszechstrone, profesjonalne i tanie i ogólnie pełen All in One.

Czym kierować się przy wyborze systemu do zarządzania kontaktami?

Na pewno nie powinna być to cena, a funkcjonalność. Zazwyczaj firmy produkujące te aplikacje udostępniają wersję poglądową/demo. Warto się z nią zapoznać i zadzwonić do firmy. Ja gdy wybierałem aplikacje CRM kierowałem się rozmową telefoniczną, stawiałem sprawę jasno i po połączeniu prosić o to aby miła pani lub pan przekonało mnie do właśnie ich systemu.

Czy możesz mi pomóc wybrać odpowiedni system?

Ależ z przyjemnością. Wybrałem ostatecznie DraftSoft, gdyż ich aplikacja za 99zł miesięcznie oferowała to co chciała dać mi konkurencja za 200-350zł, a wiec dostałem to co chciałem w przystępnej cenie, a ponadto w ładnym i intuicyjnym interfejsie.

Na dziś to tyle, nie zaszkodzi jak wyślesz artykuł do znajomego lub wykopiesz go przez narzędzie znajdujece się nad tym wpisem po prawej stronie wesoły

Pozdrawiam i życzę przyjemnego i owocnego korzystania z profesjonalnych aplikacji typu CRM


  PRZEJDŹ NA FORUM