Praca Nad Sobą to podstawa :-)
Praca nad Sobą to podstawa
Ciągła praca nad sobą to podstawa...

Czy sądzisz, że będąc wykształconym człowiekiem po szkole średniej albo po studiach wiesz już wszystko? Jesteś w błędzie! Każdy okres w życiu jest dobry, aby móc się życiowo rozwijać. W życiu każdego człowieka przychodzi moment załamania, małej depresji. Po prostu czujemy, że nic w życiu nie jest w stanie nas już zaskoczyć nic nie sprawia nam przyjemności. Na pewno każdy przeżywał taką sytuacją bądź podobną.


Życie studenta


Człowiek ciężko pracuję, uczy się – bo nauka jakby nie patrzeć to ciężka harówka! W zależności od wybranego kierunku studiów i uczelni. Chociaż życie studenta przeplata się różnymi przyjemnościami związanymi z zabawami, ciągłymi imprezami itp. Człowiek ten kończy studia w ręku ma papier z wykształceniem wyższym i co dalej? Dobre pytanie. Najlepiej byłoby znaleźć pracę, aby mieć na potrzeby osobiste. Wielu studentów po wyższych szkołach nie może znaleźć pracy, a gdy już znajdą, ich płace nie są odpowiednikiem ich ciężkich lat studiowania i posiadanej wiedzy. Ci mniej wytrwali siedzą w domach i są zdani wyłącznie na rodziców.


Młoda inteligentna osoba bez pracy! Z czasem stanie się to naszym mottem życiowym i będziemy zdani kierować się właśnie takimi stereotypami. Ten stereotyp już powoli zanika, gdyż coraz więcej osób studiujących myśli o założeniu własnej firmy i to właśnie w Polsce.


I jak tutaj się rozwijać?


Co dalej…?Większość ludzi decyduje się na desperacki krok i wyjeżdża za granicę, inni natomiast biorą kredyty zakładają własne firmy, sklepy, restauracje. Ale czy na tym polega rozwój osobisty? W pewnym stopniu tak. A Ty jak widzisz swoją przyszłość?


Pomyśl i zastanów się nad poniższym pytaniem!


Jakie KONKRETNE działania podjąłeś, aby osiągnąć (zaplanowany wcześniej rezultat) mimo istniejących przeszkód?


Pewnego dnia siedząc przed komputerem sam zadałem sobie to pytanie. W tym momencie nasunęła mi się pewna myśl, że od czasu kiedy podłączyli mi stałe łącze korzystając z Internetu nie zrobiłem nic pożytecznego co mi samemu przyniosłoby korzyści osobiste. Do tej pory włączając komputer siedziałem po kilka godzin na Gadu-Gadu tracąc czas, czasami na zbędne rozmowy, następnie grałem w przeróżne gry i to również nie pomagało mi się rozwijać.


Przyszedł moment, aby to zmienić. Wszedłem na Google wpisałem hasło „programy partnerskie” i zacząłem przeglądać przeróżne programy. Moją uwagę jednak przykuł jeden program partnerski Złotych Myśli.


Pomyślałem, że to jest dobry czas, aby zacząć właśnie od tego. Już jakiś czas temu słyszałem o ZM, ale na zainteresowaniu się skończyło.


Przeglądając ofertę ebooków znajdujących się w czytelni Złotych Myśli, natrafiłem na jeden szczególny ebook „Hipnotyczny Marketing”, którego autorem jest Joe Vitale. Czytając nie mogłem się oderwać od tekstu, był on długi, ale ja sam nie zauważyłem, kiedy nawet zdążyłem go przeczytać. To był moment w, którym ja sam postanowiłem, że zajmę się tematem motywacji, sukcesu i samodoskonalenia. Ten temat dosłownie mnie zainspirował do stworzenia mojego własnego serwisu internetowego dopalacz.org, gdzie znajdują się przeróżne artykuły z dziedziny motywacji i sukcesu. Sama strona ma za zadanie nauczyć wykorzystywać motywację w celu osiągania osobistych umiejętności i samodoskonalenia własnych umiejętności.W ten sposób cały czas pracuję nad stroną i nad sobą. W miarę możliwości pomagam innym. Budując stronę nauczyłem się wiele rzeczy. Musiałem nauczyć się budować strony www, przeczytałem wiele artykułów na temat motywacji i sukcesu. Od jakiegoś czasu piszę własne artykuły, co kiedyś byłoby dla mnie nie do pomyślenia. A jednak w ten sposób mogę powiedzieć, że czynnie pracuję nad własnymi umiejętnościami i nad osobistym rozwojem i ciągle się rozwijam.


Mało tego, nie dość, że się rozwijam, to zarabiam na tym pieniądze. Promuje e-booki Złotych Myśli i inne produkty. Działam czynnie w ramach programów partnerskich i powoli dążę do swojej niezależności finansowej. Co miesiąc wypłacam pieniądze z PP i nie są to małe sumy dla mnie akurat. Takie pieniądze da się wysiedzieć w domu przed monitorem.


Jeśli nie zadziałasz to nadal będziesz siedział bezczynnie użalając się nad życiem.
Aktualnie nie działam aktywnie w programach partnerskich, ale nadal otrzymuję prowizje ze sprzedaży teoretycznie nic nie robiąc, bo wykonana kiedyś praca przynosi już takie korzyści.


Czy słyszałeś o filmie „The Secret”? Jeśli tak to wiesz o co chodzi, a jeśli nie słyszałeś o mocy przyciągania wszechświata to poszukaj w sieci informacji na ten temat.


Doświadczyłem niedawno takiej mocy. Nie wiadomo skąd napisał do mnie człowiek, który miał pomysł na własną firmę, pomysł nie głupi i co najważniejsze nikt jeszcze takich usług w sieci nie wprowadził. Zaproponował mi posadę asystenta w firmie, zaznaczając tutaj, że w ogóle mnie nie znał i od razu mi zaufał.


Co to ma związek z przyciąganiem wszechświata? Od zawsze marzyłem o własnej firmie, lub żeby uczestniczyć w prowadzeniu jakiegoś małego na początek biznesu.


Firma ma dopiero swoje początki. Master of Selection (mistrz selekcji) to nowoczesna firma z ogromnymi możliwościami. Jako pierwsi w Polsce zajmujemy się profesjonalnym wyszukiwaniem najlepszych ofert sprzętu. Profesjonalne wyszukiwanie sprzętu, wyszukiwanie informacji o produkcie to nasza oferta dla osób gubiących się w gąszczu ofert.W przyszłości zamierzamy również stworzyć sieć logistyczną, żeby móc dostarczać wybrany produkt bezpośrednio do klienta. Ominą go wówczas wszelkie kolejki i inne, czasem frustrujące, sytuacje podczas zakupów.


Moje marzenie o uczestniczeniu w tworzeniu i rozwijaniu firmy spełniło się, bo mocno tego pragnąłem i w najmniej oczekiwanym momencie dostałem propozycje w rozwoju tej o to firmy.


Myślę, że mój przykład pomoże Ci w pewien sposób pomóc podjąć jakiekolwiek działania w życiu. Czego Ci osobiście życzę jak najbardziej!


I Ty zacznij rozwijać się w miarę własnych możliwości i potrzeb. Zmień swoje życie na lepsze, zacznij osiągać swoje małe sukcesy i zacznij się cieszyć własnymi osiągnięciami, które będą Ci przynosić osobistą satysfakcję, a przy tym będziesz doskonalił swoje umiejętności.


  PRZEJDŹ NA FORUM