Jak dobrze wypozycjonować firmowy serwis WWW?
Jak dobrze wypozycjonować firmowy serwis WWW?
Jestem współwłaścicielem nowo powstającej firmy z branży usługowej, a mianowicie jest to firma transportowa, świadcząca usługi zarówno przewozu jak i spedycji, jest to niewątpliwie chłonny rynek, natomiast zastanawiamy się jak skutecznie się wypromować, może macie jakieś już doświadczeni w tym obszarze, zawsze będzie łatwiej niż błądzenie po ciemku,
dzięki z góry za odpowiedzi aniołek

Część 1 tego artykułu znajduje się pod tym linkiem

Odpowiedź na pytanie:
Jak dobrze wypozycjonować firmowy serwis WWW?
Jest prosta i bardzo logiczna.

Oto ona:
Odpowiednio wypozycjonowana strona internetowa.

"Nie ma sensu próbować walczyć o pozycje w wynikach wyszukiwania na frazę “usługi transportowe”, jeżeli wykonujesz usługi transportowe tylko na terenie województwa mazowieckiego. Nawet gdyby jakimś cudem udało Ci się być wysoko w wynikach wyszukiwania na tę frazę niewielka liczba osób, która by odwiedziła Twój serwis stała by się Twoimi klientami (przecież duża część szukała by firmy transportowej operującej np. w województwie małopolskim czy śląskim, może nawet firmy na potrzeby przewozów międzynarodowych). W tym przypadku dużo większy sens ekonomiczny miała by próba wybicia się na frazę “usługi transportowe mazowieckie”.

Każda firma transportowa chciałaby być jako pierwsza w wynikach wyszukiwania na hasło “transport” w Google, ale to jest niemożliwe. Lepiej być drugim na hasło kluczowe „usługi transportowe Radom”, czwartym na “transport Radom”, trzecim na “firmy transportowe Radom” niż 25 na słowo kluczowe „transport”.

::Reklama::

Zakres lokalności słów kluczowych, poprzez które ludzie wyszukują produkty i usługi zależy w dużej mierze od konkretnej dziedziny biznesu. W niektórych przypadkach takich jak np. „transport” ten zakres będzie szerszy (niekoniecznie szukamy firmy transportowej w naszym mieście, możemy jej szukać w obrębie całego województwa, a nawet kraju), więc mogą nas interesować takie frazy jak „transport mazowieckie” czy nawet „transport międzynarodowy”. W innych przypadkach będzie nam zależało na wybitnie lokalnych słowach kluczowych."

Polecam Ci przeczytanie tego artykułu: http://www.kurs.ittechnology.us/wybor-odpowiednich-slow-kluczowych/kryteria-wyboru-slow-kluczowych/

Powodzenia w biznesiewesoły


  PRZEJDŹ NA FORUM